در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :

درباره ما

دنیای دیجیتال یک دریچه دارد …

فروشگاه اینترنتی دریچه با به کارگیری مدیران، کارشناسان و همکاران خبره‏‏ جوان با هدف خدمت رسانی در بخش فن آوری دیجیتال و فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی آن در برندهای مختلف راه اندازی شده است. دریچه همواره سعی داشته تا جدید ترین کالاهای دیجیتال و گوشی‏های روز دنیا را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و تضمین اصالت در اختیار مشتریان خود در هر مکان قرار دهد، از این رو با کمال افتخار آماده پذیرش افراد علاقه مند به کار تیمی، خلاق و کارآمد در سراسر کشور می‏باشد.

دریچه مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالای دیجیتال در ایران است. دریچه با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی محصولات دیجیتال در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان دریچه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت دریچه را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری دریچه است.
‎قابل ذکر است کلیه اصول و رویه‏‌های دریچه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متقابلا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دریچه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
‎تیم دریچه امید دارد با عنایت پروردگار بتواند رضایت و اعتماد شما هموطنان گرامی را جلب نماید.

چشم انداز دریچه
تبدیل شدن دریچه به یک مرجع ملی در خصوص ارائه خدمات دنیای دیجیتال با به کارگیری نخبگان سرزمین ایران و بهره گیری از تجارب سایر کشورهای جهان و قابل دسترس برای تمامی هموطنان با هرگونه موقعیت و استعداد
خط مشی دریچه
مشتری مداری با توجه به نیازهای جامعه و هدف مرتبط با فعالیت دریچه در حوزه تخصصی خود و همچنین شناخت و برطرف نمودن مشکلات در خدمت رسانی
مأموریت دریچه
همگانی کردن دریافت خدمات
سرعت بخشیدن ارائه خدمات
ایجاد التذاذ در خرید اینترنتی
رعایت اصل رقابت پذیری در فروش اینترنتی
استفاده حداکثری از منابع موجود